Podstawą działalności naszej firmy jest projektowanie mikroprocesorowych systemów sterowania w instalacjach gazowych (LPG/CNG) do pojazdów samochodowych. Od 2003 r. zostało opracowanych i z sukcesem wdrożonych do produkcji i sprzedaży kilka typów sterowników mikroprocesorowych do instalacji LPG/CNG m. in.: AGIS OBD/CAN, ALTIS. W krótkim okresie z firmy typowo projektowej, staliśmy się również producentem rozwiązań z dziedziny elektroniki mikroprocesorowej, a branża AUTOMOTIVE – wiodącym kierunkiem rozwoju. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń, systemów z wykorzystaniem technik mikroprocesorowych. Nasza oferta obejmuje również tworzenie wyspecjalizowanego oprogramowania na różne platformy sprzętowe (Intel PC/Palmtop) oraz różne systemy operacyjne (WindowsNT/2000/XP, WindowsCE, UNIX/Linux). W firmie istnieje również dynamicznie rozwijający się i świetnie wyposażony dział montażu SMT Zastosowania: elektronika samochodowa (sterowniki instalacji gazowych i ich integracja z elektroniką pokładową poprzez sieć CAN i systemy OBD) urządzenia dla sieci przemysłowych (komunikacja ze sterownikami PLC w oparciu o protokoły PROFIBUS, MODBUS, DeviceNet) urządzenia dla sieci komputerowych Ethernet (serwery kontrolno-pomiarowe) systemy wizyjne do cyfrowego przetwarzania i analizy obrazów.


A1.png
 
A10.png
A11.png
A12.png
A13.png

A14.png

 

A15.png

 

A16.png

 

A17.png

 

A18.png

 
 

A19.png

 

A2.png

 

A20.png

 

A21.png

A22.png

 

A23.png

 

A24.png

A25.png

 

A26.png

 

A27.png

A28.png

 

A29.png

 

A3.png

 

A30.png

 

A31.png

A32.png

A33.png

A34.png

A35.png

 

A4.png

A5.png

A6.png

A7.png

A8.png

A9.png
W swoich projektach i produkcji wykorzystuje nowoczesne mikroprocesory RISC wiodących firm: RENESAS (Hitachi/Mitsubishi), ST (ARM), Microchip, ATMEL. Naszym atutem jest nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wysoko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem ,dzięki czemu możemy zrealizować każdy najbardziej nietypowy projekt. Drugim zakresem działania naszej firmy jest szeroko pojęta mechanika od obróbki CNC (tokarskiej i frezerskiej) poprzez wtrysk tworzyw i wulkanizacje elastomerów. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, wykwalifikowana kadra jest w stanie zarówno tworzyć nowe konstrukcje jaki i przeprowadzić ‘reverse engineering’. Działamy w oparciu o nowoczesne technologie, używamy w naszych pracach oprogramowania Solid Edge, Edge Cam wybitnie skracające i ułatwiające prototypowanie korzystamy również z wydruków 3D Zastosowanie: Mechanika do instalacji LPG/CNG do samochodów – reduktory, wtryskiwacze, armatura. Jesteśmy w stanie wykonać formy wtryskowe i do kucia , odlewy z metali kolorowych , żeliwne i ze staliwa.

DSC_7646.JPG

DSC_7762.JPG

DSC_7927.JPG

DSC_7895.JPG

DSC_7844.JPG

DSC_7722.JPG


*Park maszynowy: Centrum frezerskie CNC FANUC ROBODRILL α-T21iEL
*Centrum frezerskie CNC FANUC ROBODRILL α-T21iFL
*Centrum tokarskie wzdłużne CNC POLYGYM DIAMOND 32 CSB z automatycznym podajnikiem pręta FEDEK SN 542
*Wtryskarka KraussMaffei KM80-160C2
*Wtryskarka pionowa JBFiser Extruder do elastomerów Comerio-Ercole
*Prasa mimośrodowa Bolinder-Munktell 25ton
*Prasa hydrauliczna Ponar Żywiec PHM63 63 tony – z wkładkami grzejnymi do wulkanizacji
*Frezarka Avia FNCK25 Tokarka SPC-900PA
*Półautomatyczna piła do aluminium MACC TA 400S
*Kompresor śrubowy WAN
*Automat Pick’n'place Philips CSM84 V III z podajnikiem układów drobnorastrowych Philips LCS
*Automat Pick’n'place Assembleon TOPAZ X Automat Pick’n'place Assembleon SAPPHIRE
*Piec rozpływowy Mistral 260 Piec rozpływowy SMT 300C
*Fala lutownicza ERSA ETS250
*Automatyczna sitodrukarka do pasty lutowniczej DEK Horizon 265
*Sitodrukarka do pasty lutowniczej Mechatronic-Systems S20
*Nawijarka do cewek Ingrid West Machinery WH-764 –
*4 wrzecionowa Znakowarka Borries Markier-System Typ-320
*Urządzenie do cięcia i odizolowywania przewodów Komax Kappa 220
*Prasa do zaciskania końcówek na kablach Mecal
Dysponując wykwalifikowaną kadrą konstruktorów, elektroników, programistów i mechaników, najnowszym oprogramowaniem CAD/CAM, sterowanymi cyfrowo obrabiarkami CNC oraz linią montażu SMT/THT podejmujemy się opracowania i wykonania dowolnych urządzeń. Możemy pochwalić się własnymi opracowaniami wdrożonymi do produkcji: centrale sterujące wtryskiem LPG/CNG do zasilania silników spalinowych wtryskiwacze LPG/CNG reduktory LPG czujniki (temperatury, ciśnienia, poziomu paliwa) emulatory czujników adaptery OBD rozproszone systemy zbierania danych pracujące w sieci ETHERNET oprogramowanie do akwizycji i przetwarzania danych oprogramowanie bazodanowe (MS SQL Server, Oracle, Sybase, MySQL ) drivery dla systemów MS Windows oraz Linux Na potrzeby produkcji seryjnej wykonujemy dedykowane urządzenia kontrolno-pomiarowe. Jakość naszych produktów potwierdzają uzyskane certyfikaty i homologacje.
FaLang translation system by Faboba

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand