Podstawą działalności naszej firmy jest projektowanie mikroprocesorowych systemów sterowania w instalacjach gazowych (LPG/CNG) do pojazdów samochodowych. Od 2003 r. zostało opracowanych i z sukcesem wdrożonych do produkcji i sprzedaży kilka typów sterowników mikroprocesorowych do instalacji LPG/CNG m. in.: AGIS OBD/CAN, ALTIS. W krótkim okresie z firmy typowo projektowej, staliśmy się również producentem rozwiązań z dziedziny elektroniki mikroprocesorowej, a branża AUTOMOTIVE – wiodącym kierunkiem rozwoju. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń, systemów z wykorzystaniem technik mikroprocesorowych. Nasza oferta obejmuje również tworzenie wyspecjalizowanego oprogramowania na różne platformy sprzętowe (Intel PC/Palmtop) oraz różne systemy operacyjne (WindowsNT/2000/XP, WindowsCE, UNIX/Linux). W firmie istnieje również dynamicznie rozwijający się i świetnie wyposażony dział montażu SMT Zastosowania: elektronika samochodowa (sterowniki instalacji gazowych i ich integracja z elektroniką pokładową poprzez sieć CAN i systemy OBD) urządzenia dla sieci przemysłowych (komunikacja ze sterownikami PLC w oparciu o protokoły PROFIBUS, MODBUS, DeviceNet) urządzenia dla sieci komputerowych Ethernet (serwery kontrolno-pomiarowe) systemy wizyjne do cyfrowego przetwarzania i analizy obrazów.

W swoich projektach i produkcji wykorzystuje nowoczesne mikroprocesory RISC wiodących firm: RENESAS (Hitachi/Mitsubishi), ST (ARM), Microchip, ATMEL. Naszym atutem jest nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wysoko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem ,dzięki czemu możemy zrealizować każdy najbardziej nietypowy projekt. Drugim zakresem działania naszej firmy jest szeroko pojęta mechanika od obróbki CNC (tokarskiej i frezerskiej) poprzez wtrysk tworzyw i wulkanizacje elastomerów. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, wykwalifikowana kadra jest w stanie zarówno tworzyć nowe konstrukcje jaki i przeprowadzić ‘reverse engineering’. Działamy w oparciu o nowoczesne technologie, używamy w naszych pracach oprogramowania Solid Edge, Edge Cam wybitnie skracające i ułatwiające prototypowanie korzystamy również z wydruków 3D Zastosowanie: Mechanika do instalacji LPG/CNG do samochodów – reduktory, wtryskiwacze, armatura. Jesteśmy w stanie wykonać formy wtryskowe i do kucia , odlewy z metali kolorowych , żeliwne i ze staliwa.


*Park maszynowy: Centrum frezerskie CNC FANUC ROBODRILL α-T21iEL
*Centrum frezerskie CNC FANUC ROBODRILL α-T21iFL
*Centrum tokarskie wzdłużne CNC POLYGYM DIAMOND 32 CSB z automatycznym podajnikiem pręta FEDEK SN 542
*Wtryskarka KraussMaffei KM80-160C2
*Wtryskarka pionowa JBFiser Extruder do elastomerów Comerio-Ercole
*Prasa mimośrodowa Bolinder-Munktell 25ton
*Prasa hydrauliczna Ponar Żywiec PHM63 63 tony – z wkładkami grzejnymi do wulkanizacji
*Frezarka Avia FNCK25 Tokarka SPC-900PA
*Półautomatyczna piła do aluminium MACC TA 400S
*Kompresor śrubowy WAN
*Automat Pick’n'place Philips CSM84 V III z podajnikiem układów drobnorastrowych Philips LCS
*Automat Pick’n'place Assembleon TOPAZ X Automat Pick’n'place Assembleon SAPPHIRE
*Piec rozpływowy Mistral 260 Piec rozpływowy SMT 300C
*Fala lutownicza ERSA ETS250
*Automatyczna sitodrukarka do pasty lutowniczej DEK Horizon 265
*Sitodrukarka do pasty lutowniczej Mechatronic-Systems S20
*Nawijarka do cewek Ingrid West Machinery WH-764 –
*4 wrzecionowa Znakowarka Borries Markier-System Typ-320
*Urządzenie do cięcia i odizolowywania przewodów Komax Kappa 220
*Prasa do zaciskania końcówek na kablach Mecal
Dysponując wykwalifikowaną kadrą konstruktorów, elektroników, programistów i mechaników, najnowszym oprogramowaniem CAD/CAM, sterowanymi cyfrowo obrabiarkami CNC oraz linią montażu SMT/THT podejmujemy się opracowania i wykonania dowolnych urządzeń. Możemy pochwalić się własnymi opracowaniami wdrożonymi do produkcji: centrale sterujące wtryskiem LPG/CNG do zasilania silników spalinowych wtryskiwacze LPG/CNG reduktory LPG czujniki (temperatury, ciśnienia, poziomu paliwa) emulatory czujników adaptery OBD rozproszone systemy zbierania danych pracujące w sieci ETHERNET oprogramowanie do akwizycji i przetwarzania danych oprogramowanie bazodanowe (MS SQL Server, Oracle, Sybase, MySQL ) drivery dla systemów MS Windows oraz Linux Na potrzeby produkcji seryjnej wykonujemy dedykowane urządzenia kontrolno-pomiarowe. Jakość naszych produktów potwierdzają uzyskane certyfikaty i homologacje.
FaLang translation system by Faboba

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na zapis plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Zrozumiałem